دکتر سینا بابازاده

دکتر سینا بابازاده

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش ، کبد و مجاری صفراوی
اصفهان

کد نظام پزشکی

98506
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان بیماریهای کبد و کیسه صفرا و مجاری صفراوی ولوزالمعده بیماریهای سیستم گوارشی(معده،روده،بدخیمی های دستگاه گوارش،کبد 

چرب،چاقی،همورویید،شقاق،.....) 

در مطب آندوسکوپی و کولونوسکوپی نمونه برداری پولیپکتومی انجام می شود. 

همکاری در کلينيک سلامت بیمارستان الزهرا بیمارستان محمد منتظری نجف اباد بیمارستان عسگریه درمانگاه شهدا سپاهان شهر درمانگاه 

پاسارگارد ملک شهر درمانگاه ثامن الائمه  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر ، مجتمع قصرنور ، طبقه 4 ، واحد 406

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سینا بابازاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سینا بابازاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رضوان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین پزشکی هستند ک تا الان دیدم هم از نظر علم پزشکی هم از نظر برخورد

بهار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از همه لحاظ عالی

حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد مناسب تجربه بالا

ملکه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اخلاق او چون خوب به حرف مریض گوش می دهد

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با عجله ویزیت کردند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سینا بابازادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سینا بابازاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سینا بابازاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سینا بابازاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سینا بابازاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سینا بابازاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا بابازاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سینا بابازاده کجا است؟
دکتر سینا بابازاده 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سینا بابازاده را ببینید.
+
آیا دکتر سینا بابازاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سینا بابازاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سینا بابازاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سینا بابازاده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سینا بابازاده چه زمانی است؟
دکتر سینا بابازاده از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا بابازاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سینا بابازاده چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سینا بابازاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سینا بابازاده 4 از 5 است.

درباره دکتر سینا بابازادهدکتر سینا بابازاده dr sina babazadeh از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر سینا بابازاده در اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر ، مجتمع قصرنور ، طبقه 4 ، واحد 406 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سینا بابازاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240067,03132240078 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سینا بابازاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سینا بابازاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سینا بابازاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سینا بابازاده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سینا بابازاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.