دکتر سید علیرضا اصفا

دکتر سید علیرضا اصفا

تخصص جراحی مغز و اعصاب

اصفهان

کد نظام پزشکی

33413
%99
پیشنهاد(از 57 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیایان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر ، مجتمع پزشکی قصر نور ، طبقه اول

تلفن:03132240063

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علیرضا اصفا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علیرضا اصفا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 57 کاربر)

%99
56 کاربر از 57 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  27 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

امیر حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هر جمله که درباره دکتر در نظرات گفته شده صحت داشت چون من خودم پیش ایشون رفتم عالی بودند.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عاااالی بودن‌ از هر نظر

جمشید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده خوش برخورد و باادب و متانت _ جلسه اولم بود _ تشخیصشان بسیار خوب و عالی بود _ جمشید

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر فوق العاده خوش اخلاق صبور مهربان و با دقت به صحبت من گوش دادند و در حال حاضر دارم درمانی که توضیه کردند را انجام میدم. و چیزی که خیلی خوشم اومد این بود که تمامی سوال هایم را با دقت و مهربانی جواب دادند و عجله ای برای مریض بعدی نداشتند

پروانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و با حوصله با تشخیص خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید علیرضا اصفاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علیرضا اصفا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علیرضا اصفا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا اصفا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا اصفا چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علیرضا اصفا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا اصفا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علیرضا اصفا کجا است؟
دکتر سید علیرضا اصفا 1 مطب در مطب خیایان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید علیرضا اصفا را ببینید.
+
آیا دکتر سید علیرضا اصفا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا اصفا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علیرضا اصفا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علیرضا اصفا متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علیرضا اصفا چه زمانی است؟
دکتر سید علیرضا اصفا از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا اصفا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علیرضا اصفا چقدر است؟
تا کنون 57 نفر به دکتر سید علیرضا اصفا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علیرضا اصفا 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علیرضا اصفادکتر سید علیرضا اصفا dr seyyed alireza asfa از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب اصفهان هستند. مطب دکتر سید علیرضا اصفا در اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر ، مجتمع پزشکی قصر نور ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علیرضا اصفا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240063 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علیرضا اصفا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علیرضا اصفا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علیرضا اصفا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علیرضا اصفا متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علیرضا اصفا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.