کد نظام پزشکی

۱۱۰۹۷۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بین بیست متری و فلسطین ، جنب بانک سامان ، ساختمان پزشکان آراد ، طبقه 5 ، واحد 16

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیرامیس هوشیار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سمیرامیس هوشیار، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر سمیرامیس هوشیار می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر سمیرامیس هوشیار
دکتر سمیرامیس هوشیار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیرامیس هوشیار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرامیس هوشیار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیرامیس هوشیار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیرامیس هوشیار چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرامیس هوشیار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرامیس هوشیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیرامیس هوشیار کجا است؟
دکتر سمیرامیس هوشیار 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سمیرامیس هوشیار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سمیرامیس هوشیار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرامیس هوشیار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیرامیس هوشیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرامیس هوشیار متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیرامیس هوشیار چه زمانی است؟
دکتر سمیرامیس هوشیار از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرامیس هوشیار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیرامیس هوشیار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سمیرامیس هوشیار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیرامیس هوشیار 0 از 5 است.

درباره دکتر سمیرامیس هوشیاردکتر سمیرامیس هوشیار dr samiramiss hooshiar از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر سمیرامیس هوشیار در شیراز ، خیابان زند ، بین بیست متری و فلسطین ، جنب بانک سامان ، ساختمان پزشکان آراد ، طبقه 5 ، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیرامیس هوشیار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09052308919,07132318919,07132317589 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیرامیس هوشیار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیرامیس هوشیار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیرامیس هوشیار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیرامیس هوشیار تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیرامیس هوشیار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.