%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

آدرس سایت دکتر عبدالله هادی : www.drabdollahhadi.comمدرس دانشگاه علوم پزشکی اصفهانمتخصص ارتوپدیبورد تخصصی جراحی استخوان و تعویض مفاصل زانو و لگنفلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقراتفوق تخصص جراحی اسکولیوز، کیفوز (کژپشتی، گوژپشتی)

کد نظام پزشکی

۷۹۸۳۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قصر نور، واحد 315

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • روستاییان
 • نیروهای مسلح
 • پزشک خانواده
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر عبدالله هادی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
دکتر عبدالله هادی
دکتر عبدالله هادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالله هادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالله هادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالله هادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالله هادی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالله هادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله هادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالله هادی کجا است؟
دکتر عبدالله هادی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالله هادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالله هادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله هادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالله هادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالله هادی متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالله هادی چه زمانی است؟
دکتر عبدالله هادی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله هادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالله هادی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر عبدالله هادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالله هادی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالله هادی

دکتر عبدالله هادی dr abdollah hadi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر عبدالله هادی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قصر نور، واحد 315 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالله هادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240080 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالله هادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالله هادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالله هادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالله هادی تخصص ارتوپدی ، فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالله هادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.