دکتر عبدالله هادی

دکتر عبدالله هادی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اصفهان

کد نظام پزشکی

79839
%93
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌پزشک

آدرس سایت دکتر عبدالله هادی : www.drabdollahhadi.comمدرس دانشگاه علوم پزشکی اصفهانمتخصص ارتوپدیبورد تخصصی جراحی استخوان و تعویض مفاصل زانو و لگنفلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقراتفوق تخصص جراحی اسکولیوز، کیفوز (کژپشتی، گوژپشتی)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قصر نور، واحد 315

تلفن:03132240080

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • روستاییان
 • نیروهای مسلح
 • پزشک خانواده
 • جانبازان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالله هادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالله هادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%93
12 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

صالح حیدری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بد نیستند.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دوتا عمل پا و دست داشتم بسیار حاذق هستن

نسیم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من پیش ایشان عمل کردم خیلی راضی هستم ایشون بسیار بسیار دلسوز،مهربان و حاذق هستند خیلی خوشحال هستم که با این دکتر دلسوز و متخصص آشنا شدم .امیدوارم همیشه پیروز و برقرار باشند.

حامد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوب و تشخیص خوبی دادن به دیسک کمر بنده راضی هستم ،پژوهش

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

با کمال احترام و تشکر از جناب آقا دکتر ایشان هیچ گونه صحبتی راجب داروهای نوشته شده برای بنده، بیان احتمال مشکل بنده، نوع MRI و رادیوگرافی و دلیل آنها با بنده نکردند و بنده بعد از مراجعه به داروخانه متوجه شدم که با ۳ دارو و ۶ عدد آمپول مواجه هستم، MRI بنده هم فکر کردم از کمر باشد بعد از مراجعه به مرکز MRI متوجه شدم از ناحیه لگن هم هست که هر مرکزی هم قابلیت آن را ندارد.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالله هادی



سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالله هادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالله هادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالله هادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالله هادی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالله هادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله هادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالله هادی کجا است؟
دکتر عبدالله هادی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالله هادی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالله هادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله هادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالله هادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالله هادی متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالله هادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبدالله هادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله هادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالله هادی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر عبدالله هادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالله هادی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالله هادی



دکتر عبدالله هادی dr abdollah hadi از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر عبدالله هادی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قصر نور، واحد 315 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالله هادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240080 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالله هادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالله هادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالله هادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالله هادی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالله هادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.