دکتر سیده زهرا قائمی

دکتر سیده زهرا قائمی

دکترای مامایی

دکترای تخصصی (Ph.D) بهداشت باروری
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۹۲۷۳.م

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای مامایی

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز، پل معالی آباد، نبش کوچه2 بلوار بهشت، پشت ایستگاه اتوبوس، ساختمان پزشکان پورسینا، طبقه ۳، واحد ۵

بیمه های طرف قرارداد

 • ارتش
 • بانک صادرات
 • صدا و سیما
 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده زهرا قائمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده زهرا قائمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معالی آباد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سیده زهرا قائمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سیده زهرا قائمی
دکتر سیده زهرا قائمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده زهرا قائمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده زهرا قائمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده زهرا قائمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده زهرا قائمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده زهرا قائمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده زهرا قائمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده زهرا قائمی کجا است؟
دکتر سیده زهرا قائمی 1 مطب در مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیده زهرا قائمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیده زهرا قائمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده زهرا قائمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده زهرا قائمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده زهرا قائمی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده زهرا قائمی چه زمانی است؟
دکتر سیده زهرا قائمی از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده زهرا قائمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده زهرا قائمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سیده زهرا قائمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده زهرا قائمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده زهرا قائمیدکتر سیده زهرا قائمی dr seyede zahra ghaemi از دکترهای متخصص تخصص مامایی شیراز هستند. مطب دکتر سیده زهرا قائمی در شیراز، پل معالی آباد، نبش کوچه2 بلوار بهشت، پشت ایستگاه اتوبوس، ساختمان پزشکان پورسینا، طبقه ۳، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده زهرا قائمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136251975 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده زهرا قائمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده زهرا قائمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده زهرا قائمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده زهرا قائمی تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده زهرا قائمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.