%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌ی پزشک

نوار عصب در مطب انجام میشود.

کد نظام پزشکی

109590

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، پیروزی، ایستگاه صد دستگاه، مقابل خیابان عادلی، پلاک 450، واحد 8

تلفن:02136602923

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احسان صنعتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احسان صنعتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر احسان صنعتی
دکتر احسان صنعتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احسان صنعتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احسان صنعتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احسان صنعتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احسان صنعتی چقدر است؟
هزینه ویزیت احسان صنعتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان صنعتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احسان صنعتی کجا است؟
دکتراحسان صنعتی مطب خیابان پیروزی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احسان صنعتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احسان صنعتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احسان صنعتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احسان صنعتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احسان صنعتی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احسان صنعتی چه زمانی است؟
دکتر احسان صنعتی از روز شنبه 10 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان صنعتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احسان صنعتی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر احسان صنعتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احسان صنعتی 5 از 5 است.

درباره دکتر احسان صنعتیدکتراحسان صنعتی dr ehsan sanati از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر احسان صنعتی در تهران، پیروزی، ایستگاه صد دستگاه، مقابل خیابان عادلی، پلاک 450، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احسان صنعتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02136602923 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احسان صنعتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احسان صنعتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احسان صنعتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احسان صنعتی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احسان صنعتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.