دکتر احسان صنعتی

دکتر احسان صنعتی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

109590
%100
پیشنهاد(از 30 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احسان صنعتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احسان صنعتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%100
30 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

آنیتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی با حوصله بودند و من به شخصه از کارشون رضایت داشتم البته هنوز درمانم کامل نشده چون باید با ام آر آی برگردم مطبشون

عطیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اقا دکتر خیلی با صبر و حوصله و دقیق معاینه رو انجام دادن و تشخیص درست دادن ممنونم

پروین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده انسان شریف

فرشاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد عالی،برای مراجعه کننده وقت میگذارند حداقل ۲۰ دقیقه با من کار کردن،خدا حفظش کنه،دو روزه که کارم تموم شده و نتیجه عالیه امیدوار شدم،پیشنهاد میکنم این دکتر رو بهتون🙏

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا دکتر خوبی هستن.مادرم پارگی دیسک کمر داشت با یک جلسه ویزیت خیلی بهتر شدن در صورتی که همه دکتر ها میگفتن باید عمل بشه.ایشالا خدا به خودشون و خانوادشون سلامتی بده🙏🏽

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احسان صنعتی
نوبت مطب خیابان پیروزی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، پیروزی، ایستگاه صد دستگاه، مقابل خیابان عادلی، پلاک 450، واحد 8
اولین نوبت خالی: دوشنبه 10 اردیبهشت ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احسان صنعتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احسان صنعتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احسان صنعتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احسان صنعتی چقدر است؟
هزینه ویزیت احسان صنعتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان صنعتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احسان صنعتی کجا است؟
دکتر احسان صنعتی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احسان صنعتی را ببینید.
+
آیا دکتر احسان صنعتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احسان صنعتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احسان صنعتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احسان صنعتی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احسان صنعتی چه زمانی است؟
دکتر احسان صنعتی از روز دوشنبه 10 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان صنعتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احسان صنعتی چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر احسان صنعتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احسان صنعتی 5 از 5 است.

درباره دکتر احسان صنعتیدکتر احسان صنعتی dr ehsan sanati از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر احسان صنعتی در تهران، پیروزی، ایستگاه صد دستگاه، مقابل خیابان عادلی، پلاک 450، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احسان صنعتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02136602923 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احسان صنعتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احسان صنعتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احسان صنعتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احسان صنعتی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احسان صنعتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.