%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 بوردتخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

درمان انواع درمان‌های غیر جراحی و جراحی در بی اختیاری ادرار، سنگهای سیستم ادراری وتومورها، ارولوژی زنان  

درمطب سیستوسکپی.بیو فیدبک، کربوکسی تراپی انجام میشود

  

کد نظام پزشکی

55332

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان سرو، خیابان شکوفه، پلاک 6، واحد 1

تلفن:02122071043

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، بین پمپ بنزین و اتوبان امام علی، نبش خیابان پیچک، پلاک 6، طبقه2

تلفن:02136605129

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بنفشه ایمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بنفشه ایمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

درمان واریکوسل انجام نمیشود.

مطب خیابان پیروزی
دکتر بنفشه ایمانی
دکتر بنفشه ایمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بنفشه ایمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بنفشه ایمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بنفشه ایمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بنفشه ایمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت بنفشه ایمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه ایمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بنفشه ایمانی کجا است؟
دکتربنفشه ایمانی مطب خیابان سعادت آباد و مطب خیابان پیروزی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بنفشه ایمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بنفشه ایمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه ایمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بنفشه ایمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بنفشه ایمانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بنفشه ایمانی چه زمانی است؟
دکتر بنفشه ایمانی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه ایمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بنفشه ایمانی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر بنفشه ایمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بنفشه ایمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر بنفشه ایمانیدکتربنفشه ایمانی dr banafsheh imani از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر بنفشه ایمانی در تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان سرو، خیابان شکوفه، پلاک 6، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بنفشه ایمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122071043 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بنفشه ایمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بنفشه ایمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بنفشه ایمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بنفشه ایمانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بنفشه ایمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.