دکتر صمد کلانتری

دکتر صمد کلانتری

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

۱۲۹۸۶۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

پیروزی، روبروی خیابان پرستار، جنب بانک انصار، پلاک 231، طبقه همکف، واحد 1

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

میدان میرداماد،خیابان سنجابی،کوچه شریفی،پلاک 1،واحد10

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
مطب میرداماد
دکتر صمد کلانتری
دکتر صمد کلانتری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صمد کلانتری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صمد کلانتری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صمد کلانتری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صمد کلانتری چقدر است؟
هزینه ویزیت صمد کلانتری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صمد کلانتری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صمد کلانتری کجا است؟
دکتر صمد کلانتری 2 مطب در مطب خیابان پیروزی و مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صمد کلانتری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صمد کلانتری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صمد کلانتری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صمد کلانتری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صمد کلانتری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صمد کلانتری چه زمانی است؟
دکتر صمد کلانتری از روز پنجشنبه 27 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صمد کلانتری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صمد کلانتری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر صمد کلانتری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صمد کلانتری 0 از 5 است.

درباره دکتر صمد کلانتری

دکتر صمد کلانتری dr samad kalantari از دکترهای متخصص پزشک عمومی تهران هستند. مطب دکتر صمد کلانتری در پیروزی، روبروی خیابان پرستار، جنب بانک انصار، پلاک 231، طبقه همکف، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صمد کلانتری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177163231,02177163230 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صمد کلانتری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صمد کلانتری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صمد کلانتری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صمد کلانتری پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صمد کلانتری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.