دکتر ناصر مهتاب

دکتر ناصر مهتاب

تخصص قلب و عروق

تهران
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌ی پزشک

در مطب خدمات زیر انجام می شود:

اکو_ نوار قلب _ تست ورزش

کد نظام پزشکی

51004

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران ، سعادت آباد ، میدان کاج ، خیابان سرو غربی ، بعد از خیابان مروارید ، پلاک 33، واحد 8

تلفن:02122081301

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناصر مهتاب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر مهتاب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر ناصر مهتاب
دکتر ناصر مهتاب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر مهتاب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر مهتاب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر مهتاب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر مهتاب چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر مهتاب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر مهتاب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر مهتاب کجا است؟
دکترناصر مهتاب مطب خیابان سعادت آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناصر مهتاب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر مهتاب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر مهتاب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر مهتاب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر مهتاب متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر مهتاب چه زمانی است؟
دکتر ناصر مهتاب از روز چهارشنبه 23 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر مهتاب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر مهتاب چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر ناصر مهتاب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر مهتاب 5 از 5 است.

درباره دکتر ناصر مهتابدکترناصر مهتاب dr naser mahtab از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر ناصر مهتاب در تهران ، سعادت آباد ، میدان کاج ، خیابان سرو غربی ، بعد از خیابان مروارید ، پلاک 33، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر مهتاب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122081301 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر مهتاب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر مهتاب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر مهتاب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر مهتاب متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر مهتاب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.