دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی

دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

98778
%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار متشخص و باحوصله و خیلی زیاد آگاه به حرفه ی خود هستند و با اولین ویزیت مشکلم خیلی کمتر شده واقعا راضیم و تاثیر خوبی از داروهایی که تجویز کردند گرفتم خیلی ممنونم از دکتر عزیزم

مژگان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اولین بار است که پیش ایشان رفتم . اخلاق ، صبوری و دانش دکتر ۲۰ میباشد . ترجیح من این است که ادامه درمان پیش ایشان بروم

نگار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر از نظر اطلاعات و اخلاق عالی بودند ، ۴ بار به ایشان مراجعه کردیم .

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیاررررررر عالللللللی .خوش برخورد و باهوش

تیام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد باحوصله و دقیق، کل ازمایش ها و مدارک این چندسال من که مربوط به بیماری دیگه ای میشه رو مرور کردن و دارو تجویز کردن که الان بهترم و تحت درمان ایشون هستم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمدحسین بحرالعلومیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدحسین بحرالعلومی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی کجا است؟
دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی چه زمانی است؟
دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدحسین بحرالعلومیدکتر سید محمدحسین بحرالعلومی dr seyyed mohammadhosein bahrololomi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی در اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک A ، طبقه اول ، واحد 106 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240874 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدحسین بحرالعلومی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.