دکتر حسن مقدمی

دکتر حسن مقدمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فوق تخصص سونوگرافی
تهران

کد نظام پزشکی

10621
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان قدس

آدرس:

تهران، میدان قدس، ابتدای شریعتی، جنب داروخانه طالقانی، ساختمان پزشکان

تلفن:02122200880

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن مقدمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن مقدمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

روژان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر صبور و حاذق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسن مقدمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن مقدمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن مقدمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن مقدمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن مقدمی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن مقدمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن مقدمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن مقدمی کجا است؟
دکتر حسن مقدمی 1 مطب در مطب میدان قدس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن مقدمی را ببینید.
+
آیا دکتر حسن مقدمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن مقدمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن مقدمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن مقدمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن مقدمی چه زمانی است؟
دکتر حسن مقدمی از روز دوشنبه 10 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن مقدمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن مقدمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسن مقدمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن مقدمی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسن مقدمیدکتر حسن مقدمی dr hasan moghadami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر حسن مقدمی در تهران، میدان قدس، ابتدای شریعتی، جنب داروخانه طالقانی، ساختمان پزشکان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن مقدمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122200880 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن مقدمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن مقدمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن مقدمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن مقدمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن مقدمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.