دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%98
پیشنهاد(از 44 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان فلسطین

آدرس:

اصفهان، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان فردوسی، ساختمان حکیم، طبقه دوم واحد 13

تلفن:09136072525

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام سجادیه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام سجادیه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 44 کاربر)

%98
43 کاربر از 44 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  16 نفر

نظرات

مهرداد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

نوبت مشاوره تلفنی داشتم. چند دقیقه با دکتر صحبت کردم تمام مدارک بیماریم را براشون فرستادم ولی هیچ جوابی از ایشون دریافت نکردم

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

از مشاوره تلفنی رضایت داشتم.

سید امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب بودند.

مسعود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی بودند.

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

فقط میتونم برای سلامتی‌شان دعا کنم بهترین از همه لحاظ

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهرام سجادیه
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فلسطین
اصفهان - اصفهان، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان فردوسی، ساختمان حکیم، طبقه دوم واحد 13


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام سجادیه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام سجادیه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام سجادیه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام سجادیه چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام سجادیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام سجادیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام سجادیه کجا است؟
دکتر شهرام سجادیه 1 مطب در مطب خیابان فلسطین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرام سجادیه را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام سجادیه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام سجادیه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام سجادیه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام سجادیه متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام سجادیه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهرام سجادیه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام سجادیه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام سجادیه چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر شهرام سجادیه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام سجادیه 5 از 5 است.
درباره دکتر شهرام سجادیه


دکتر شهرام سجادیه dr shahram sajjadieh از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر شهرام سجادیه در اصفهان، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان فردوسی، ساختمان حکیم، طبقه دوم واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام سجادیه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09136072525 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام سجادیه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام سجادیه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام سجادیه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام سجادیه متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام سجادیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.