دکتر نرگس موسیوند

دکتر نرگس موسیوند

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

33899
%95
پیشنهاد(از 39 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نرگس موسیوند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نرگس موسیوند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 39 کاربر)

%95
37 کاربر از 39 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار مهربان و صبور و بااخلاق 🌷

سمانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی از هر نظر من تا آخر عمرم دعاگوی ایشونم تو بدترین شرایط زندگیم ویزیتم کردن خودم خواهرم و ۳ تا از دوستانم پیش ایشون زایمان کردیم همه راضی صبور و باحوصله در چکاپ و معاینه.

رعنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم

متاسفانه من تعریف ایشان رو زیاد شنیده بودم، مشکلم رو گفتم، و جز دو سه تا بله و نه توضیح دیگه ایی ندادن.راضی نبودم

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین هستن

حوریه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار تخصصص شون عالی عالی هست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نرگس موسیوند


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نرگس موسیوند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس موسیوند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نرگس موسیوند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نرگس موسیوند چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس موسیوند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس موسیوند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نرگس موسیوند کجا است؟
دکتر نرگس موسیوند 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نرگس موسیوند را ببینید.
+
آیا دکتر نرگس موسیوند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس موسیوند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نرگس موسیوند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس موسیوند متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نرگس موسیوند چه زمانی است؟
دکتر نرگس موسیوند از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس موسیوند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نرگس موسیوند چقدر است؟
تا کنون 39 نفر به دکتر نرگس موسیوند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نرگس موسیوند 5 از 5 است.

درباره دکتر نرگس موسیونددکتر نرگس موسیوند dr narges mosivand از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر نرگس موسیوند در تهران ، تهرانپارس ، شهرک حکیمیه ، بلوار بهار ، روبروی بانک سپه، پلاک ۲۶۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نرگس موسیوند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177310202 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نرگس موسیوند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نرگس موسیوند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نرگس موسیوند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نرگس موسیوند متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نرگس موسیوند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.