%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

کد نظام پزشکی

56558

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران ، فلکه دوم تهرانپارس ، ابتدای خیابان جشنواره ، ساختمان ابن سینا ، پلاک 253 ، طبقه 3 ، واحد 12

تلفن:02177877485

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر گلبرگ دباغی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گلبرگ دباغی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گلبرگ دباغی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گلبرگ دباغی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گلبرگ دباغی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گلبرگ دباغی چقدر است؟
هزینه ویزیت گلبرگ دباغی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گلبرگ دباغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گلبرگ دباغی کجا است؟
دکترگلبرگ دباغی مطب خیابان تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر گلبرگ دباغی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر گلبرگ دباغی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گلبرگ دباغی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گلبرگ دباغی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گلبرگ دباغی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گلبرگ دباغی چه زمانی است؟
دکتر گلبرگ دباغی از روز چهارشنبه 23 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر گلبرگ دباغی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گلبرگ دباغی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر گلبرگ دباغی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گلبرگ دباغی 5 از 5 است.

درباره دکتر گلبرگ دباغیدکترگلبرگ دباغی dr golbarg dabaghi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر گلبرگ دباغی در تهران ، فلکه دوم تهرانپارس ، ابتدای خیابان جشنواره ، ساختمان ابن سینا ، پلاک 253 ، طبقه 3 ، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گلبرگ دباغی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177877485 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گلبرگ دباغی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گلبرگ دباغی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گلبرگ دباغی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گلبرگ دباغی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گلبرگ دباغی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.