دکتر سعیدرضا خلیلیان

دکتر سعیدرضا خلیلیان

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اصفهان

کد نظام پزشکی

32834
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان,خیابان آمادگاه نرسیده ، به چهار راه فلسطین ،ساختمان ملاصدرا ،طبقه دوم، واحد 203

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعیدرضا خلیلیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعیدرضا خلیلیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر دلسوز و خوبی هستند

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد محترمانه صبوری و حوصله کردن در برخورد با بیمار

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

درکارشان عالی هستن

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد حرفه و خوب

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده با سواد و خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعیدرضا خلیلیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعیدرضا خلیلیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعیدرضا خلیلیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعیدرضا خلیلیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعیدرضا خلیلیان چقدر است؟
هزینه ویزیت سعیدرضا خلیلیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیدرضا خلیلیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعیدرضا خلیلیان کجا است؟
دکتر سعیدرضا خلیلیان 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعیدرضا خلیلیان را ببینید.
+
آیا دکتر سعیدرضا خلیلیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعیدرضا خلیلیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعیدرضا خلیلیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعیدرضا خلیلیان متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعیدرضا خلیلیان چه زمانی است؟
دکتر سعیدرضا خلیلیان از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیدرضا خلیلیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعیدرضا خلیلیان چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر سعیدرضا خلیلیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعیدرضا خلیلیان 5 از 5 است.

درباره دکتر سعیدرضا خلیلیاندکتر سعیدرضا خلیلیان dr saidreza khaliliyan از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری اصفهان هستند. مطب دکتر سعیدرضا خلیلیان در اصفهان,خیابان آمادگاه نرسیده ، به چهار راه فلسطین ،ساختمان ملاصدرا ،طبقه دوم، واحد 203 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعیدرضا خلیلیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132232314,09052123722 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعیدرضا خلیلیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعیدرضا خلیلیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعیدرضا خلیلیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعیدرضا خلیلیان متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعیدرضا خلیلیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.