دکتر ایمان اشراقی

دکتر ایمان اشراقی

پزشک عمومی

پوست، مو و زیبایی
تهران

کد نظام پزشکی

109782
%89
پیشنهاد(از 232 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب فرمانیه

آدرس:

تهران، فرمانیه، خیابان سعیدی، کوچه بهشت، پلاک 3، زنگ 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ایمان اشراقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایمان اشراقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 232 کاربر)

%89
205 کاربر از 232 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  52 نفر
 • 15-45 دقیقه
  59 نفر
 • 45-90 دقیقه
  40 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  81 نفر

نظرات

رسول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر اشراقی واقعا خوش اخلاق، خوش برخورد و مهربون هستن از نظر کار هم بسیار بسیار وارد و با مهارت هستن لقب آقای ۲۰ برازنده ایشون هست . با ارزوی سلامتی برای ایشون و منشی های عزیزشون

روژین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی ترین دکتر

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ایمان اشراقی
نوبت مطب فرمانیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، فرمانیه، خیابان سعیدی، کوچه بهشت، پلاک 3، زنگ 1
اولین نوبت خالی: دوشنبه 10 اردیبهشت ساعت 08:13
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایمان اشراقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایمان اشراقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایمان اشراقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایمان اشراقی چقدر است؟
هزینه ویزیت ایمان اشراقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان اشراقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایمان اشراقی کجا است؟
دکتر ایمان اشراقی 1 مطب در مطب فرمانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ایمان اشراقی را ببینید.
+
آیا دکتر ایمان اشراقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان اشراقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایمان اشراقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایمان اشراقی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایمان اشراقی چه زمانی است؟
دکتر ایمان اشراقی از روز دوشنبه 10 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان اشراقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایمان اشراقی چقدر است؟
تا کنون 232 نفر به دکتر ایمان اشراقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایمان اشراقی 5 از 5 است.

درباره دکتر ایمان اشراقیدکتر ایمان اشراقی dr iman eshraghi از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر ایمان اشراقی در تهران، فرمانیه، خیابان سعیدی، کوچه بهشت، پلاک 3، زنگ 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایمان اشراقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122287736 ، 02122281151 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایمان اشراقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایمان اشراقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایمان اشراقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایمان اشراقی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایمان اشراقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.