دکتر بهادر مشتاقیان

دکتر بهادر مشتاقیان

تخصص داخلی

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دیابت-مشکلات تیرویید - مشکلات گوارشی - مشکلات تنفسی 

در مطب نوار قلب و اسپیرومتری انجام می شود

همکاری با بیمارستان عسکریه اصفهان  

کد نظام پزشکی

۱۰۷۱۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان سروش

آدرس:

اصفهان، خیابان سروش، خیابان عسگریه، روبروی بیمارستان عسگریه، طبقه فوقانی آزمایشگاه انالیز

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهادر مشتاقیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهادر مشتاقیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۲ کاربر)

%۱۰۰
۱۲ کاربر از ۱۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سروش
دکتر بهادر مشتاقیان
دکتر بهادر مشتاقیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهادر مشتاقیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهادر مشتاقیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهادر مشتاقیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهادر مشتاقیان چقدر است؟
هزینه ویزیت بهادر مشتاقیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر مشتاقیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهادر مشتاقیان کجا است؟
دکتر بهادر مشتاقیان 1 مطب در مطب خیابان سروش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهادر مشتاقیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهادر مشتاقیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر مشتاقیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهادر مشتاقیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهادر مشتاقیان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهادر مشتاقیان چه زمانی است؟
دکتر بهادر مشتاقیان از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر مشتاقیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهادر مشتاقیان چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر بهادر مشتاقیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهادر مشتاقیان 5 از 5 است.

درباره دکتر بهادر مشتاقیاندکتر بهادر مشتاقیان dr bahador moshtaghiyan از دکترهای متخصص تخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر بهادر مشتاقیان در اصفهان، خیابان سروش، خیابان عسگریه، روبروی بیمارستان عسگریه، طبقه فوقانی آزمایشگاه انالیز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهادر مشتاقیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132264895 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهادر مشتاقیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهادر مشتاقیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهادر مشتاقیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهادر مشتاقیان تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهادر مشتاقیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.