بدری قاسمی

بدری قاسمی

کارشناس مامایی

تهران

کد نظام پزشکی

11931

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران،تهرانپارس،روبروی بیمارستان تهرانپارس،پلاک 347،ساختمان پزشکان ،طبقه اول

تلفن:02177867970

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران بدری قاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از بدری قاسمی
نوبت مطب خیابان تهرانپارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران،تهرانپارس،روبروی بیمارستان تهرانپارس،پلاک 347،ساختمان پزشکان ،طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو57,000 تومان
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت بدری قاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بدری قاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد بدری قاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت بدری قاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت بدری قاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل بدری قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب بدری قاسمی کجا است؟
دکتر بدری قاسمی 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل بدری قاسمی را ببینید.
+
آیا بدری قاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بدری قاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
بدری قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بدری قاسمی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد بدری قاسمی چه زمانی است؟
دکتر بدری قاسمی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل بدری قاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از بدری قاسمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به بدری قاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی بدری قاسمی 0 از 5 است.

درباره بدری قاسمیدکتر بدری قاسمی dr badri ghasemi از دکترهای متخصص مامایی تهران هستند. مطب بدری قاسمی در تهران،تهرانپارس،روبروی بیمارستان تهرانپارس،پلاک 347،ساختمان پزشکان ،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب بدری قاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177867970 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام بدری قاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی بدری قاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط بدری قاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از بدری قاسمی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد بدری قاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.