دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر افسانه مقتدری مژدهی

دکتر افسانه مقتدری مژدهی

تخصص پوست، مو و زیبایی

کد نظام پزشکی

18550
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افسانه مقتدری مژدهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افسانه مقتدری مژدهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهرداد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار صادقانه و با علم بالا راهنمایی کردند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر افسانه مقتدری مژدهی

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افسانه مقتدری مژدهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افسانه مقتدری مژدهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افسانه مقتدری مژدهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افسانه مقتدری مژدهی چقدر است؟
هزینه ویزیت افسانه مقتدری مژدهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه مقتدری مژدهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افسانه مقتدری مژدهی کجا است؟
دکتر افسانه مقتدری مژدهی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر افسانه مقتدری مژدهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه مقتدری مژدهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افسانه مقتدری مژدهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افسانه مقتدری مژدهی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افسانه مقتدری مژدهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر افسانه مقتدری مژدهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه مقتدری مژدهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افسانه مقتدری مژدهی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر افسانه مقتدری مژدهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افسانه مقتدری مژدهی 5 از 5 است.
درباره دکتر افسانه مقتدری مژدهی


دکتر افسانه مقتدری مژدهی dr afsaneh moghtaderi mozhdehi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر افسانه مقتدری مژدهی در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، جنب بانک ملی، ساختمان 165، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افسانه مقتدری مژدهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122074840 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افسانه مقتدری مژدهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افسانه مقتدری مژدهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افسانه مقتدری مژدهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افسانه مقتدری مژدهی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افسانه مقتدری مژدهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.