دکتر فریبرز رشیدی

دکتر فریبرز رشیدی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ آنژیوپلاستی
تهران
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دکتر فریبرز رشیدی از پزشکان شهر تهران در تخصص قلب و عروق و فلوشیپ آنژیوپلاستی هستند.

کد نظام پزشکی

25631

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر فریبرز رشیدی

آدرس:

تهران ، فلکه دوم تهرانارس ، ابتدای خیابان فرجام ، پلاک 49 ، ساختمان سهند ، طبقه چهارم

تلفن:02177739005

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبرز رشیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبرز رشیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر فریبرز رشیدی
دکتر فریبرز رشیدی
دکتر فریبرز رشیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبرز رشیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبرز رشیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبرز رشیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبرز رشیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبرز رشیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز رشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبرز رشیدی کجا است؟
دکترفریبرز رشیدی مطب دکتر فریبرز رشیدی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریبرز رشیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریبرز رشیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز رشیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبرز رشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبرز رشیدی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبرز رشیدی چه زمانی است؟
دکتر فریبرز رشیدی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز رشیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبرز رشیدی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر فریبرز رشیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبرز رشیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر فریبرز رشیدیدکترفریبرز رشیدی dr fariburz rasheidi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر فریبرز رشیدی در تهران ، فلکه دوم تهرانارس ، ابتدای خیابان فرجام ، پلاک 49 ، ساختمان سهند ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبرز رشیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177739005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبرز رشیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبرز رشیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبرز رشیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبرز رشیدی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبرز رشیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.