دکتر امیر مظفر رحیمی

دکتر امیر مظفر رحیمی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش
تهران

کد نظام پزشکی

34966
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران،تهرانپارس،فلکه سوم،روبروی بیمارستان تهرانپارس،ساختمان پزشکان 159،طبقه همکف

تلفن:02177702930

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر مظفر رحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر مظفر رحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رهگذر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام حدود ۱۴ سالی میشه ک ایشون رو میشناسم و میشه گفت جزو بهترینها هستن جناب رحیمی بسیار و بسیار کار بلد متعهد و تشخیصشون عالیه ان شاالله هر جا ک هستن در پناه خداوند منان باشن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیر مظفر رحیمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر مظفر رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر مظفر رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر مظفر رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر مظفر رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر مظفر رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر مظفر رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر مظفر رحیمی کجا است؟
دکتر امیر مظفر رحیمی 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر مظفر رحیمی را ببینید.
+
آیا دکتر امیر مظفر رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر مظفر رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر مظفر رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر مظفر رحیمی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر مظفر رحیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیر مظفر رحیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر مظفر رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر مظفر رحیمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر امیر مظفر رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر مظفر رحیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر مظفر رحیمیدکتر امیر مظفر رحیمی dr amir mozafar rahimi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر امیر مظفر رحیمی در تهران،تهرانپارس،فلکه سوم،روبروی بیمارستان تهرانپارس،ساختمان پزشکان 159،طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر مظفر رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177702930 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر مظفر رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر مظفر رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر مظفر رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر مظفر رحیمی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر مظفر رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.