دکتر سوران ایوبیان

دکتر سوران ایوبیان

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

25988

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان جردن

آدرس:

تهران، جردن، بالاتر از میرداماد، نبش خیابان سرو، پلاک 2، طبقه 3، واحد 17

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سوران ایوبیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سوران ایوبیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سوران ایوبیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوران ایوبیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوران ایوبیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سوران ایوبیان چقدر است؟
هزینه ویزیت سوران ایوبیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوران ایوبیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سوران ایوبیان کجا است؟
دکتر سوران ایوبیان 1 مطب در مطب خیابان جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سوران ایوبیان را ببینید.
+
آیا دکتر سوران ایوبیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوران ایوبیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سوران ایوبیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوران ایوبیان متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوران ایوبیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سوران ایوبیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوران ایوبیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوران ایوبیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سوران ایوبیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوران ایوبیان 0 از 5 است.

درباره دکتر سوران ایوبیاندکتر سوران ایوبیان dr soran ayobian از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سوران ایوبیان در تهران، جردن، بالاتر از میرداماد، نبش خیابان سرو، پلاک 2، طبقه 3، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوران ایوبیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188656016, 02188787569 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوران ایوبیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوران ایوبیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوران ایوبیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوران ایوبیان متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوران ایوبیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.