دکتر لیلی شاه حسینی

دکتر لیلی شاه حسینی

پزشک عمومی

پوست، مو، زیبایی
تهران

کد نظام پزشکی

100978
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب قلهک

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از مترو قلهک جنب خانه درسا، ساختمان سبز قلهک، پلاک 1495، طبقه همکف، واحد 1

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک سپه
 • بانک ملت
 • سایر اقشار
 • دانا
 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان
 • کمک رسان SOS
 • نیروهای مسلح
 • بانک صادرات
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلی شاه حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلی شاه حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

تیکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

همه چیز خوب بود. کارم انجام شد. قیمت مناسب بود‌ و پروتوکلهای بهداشتی رعایت میشد. ممنونم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلی شاه حسینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلی شاه حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلی شاه حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلی شاه حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلی شاه حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلی شاه حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی شاه حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلی شاه حسینی کجا است؟
دکتر لیلی شاه حسینی 1 مطب در مطب قلهک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلی شاه حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلی شاه حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی شاه حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلی شاه حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلی شاه حسینی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلی شاه حسینی چه زمانی است؟
دکتر لیلی شاه حسینی از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی شاه حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلی شاه حسینی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر لیلی شاه حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلی شاه حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلی شاه حسینیدکتر لیلی شاه حسینی dr leili shahhosseini از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر لیلی شاه حسینی در تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از مترو قلهک جنب خانه درسا، ساختمان سبز قلهک، پلاک 1495، طبقه همکف، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلی شاه حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122638932 , 02122638911 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلی شاه حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلی شاه حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلی شاه حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلی شاه حسینی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلی شاه حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.