دکتر حسین صدیق

دکتر حسین صدیق

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

9232
%94
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران،سعادت آباد،پایین تر از میدان کاج،نبش کوچه37،ساختمان پزشکان قدس، واحد 8

تلفن:02188687252

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین صدیق را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین صدیق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%94
15 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بهنوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین پزشک حال حاضر در تهران از همه لحاظ چه از نظر مهارت علمی وچه از نظر برخورد وآرامشی که به بیمار منتقل میکنن سرمایه ایشان تجربه طولانی مدتشان است که باعث متفاوت بودنشون شده است الهی که همیشه سلامت باشن🙏

یونا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر خیلی صبور بودن و خیلی وقت گذاشتن

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب دکتر صدیق نه تنها پزشک بسیار با تجربه ای هستند بلکه انسانی شریف هستند. من همیشه از تشخیص خوب و برخورد ایشان بسیار راضی بودم

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر فوق العاده با کمالات و با تجربه،و مهمتر از همه اینکه فرصت صحبت کردن و تایم کافی به مراجعه کننده داده میشه

سید محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک صبور و با تجربه و با اخلاق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین صدیقسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین صدیق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین صدیق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین صدیق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین صدیق چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین صدیق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین صدیق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین صدیق کجا است؟
دکتر حسین صدیق 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین صدیق را ببینید.
+
آیا دکتر حسین صدیق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین صدیق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین صدیق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین صدیق متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین صدیق چه زمانی است؟
دکتر حسین صدیق از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین صدیق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین صدیق چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر حسین صدیق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین صدیق 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین صدیقدکتر حسین صدیق dr hossein sedigh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر حسین صدیق در تهران،سعادت آباد،پایین تر از میدان کاج،نبش کوچه37،ساختمان پزشکان قدس، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین صدیق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188687252 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین صدیق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین صدیق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین صدیق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین صدیق متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین صدیق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.