%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

30676

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • فوق تخصص روان پزشکی کودک و نوجوان

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، ابتدای سعادت آباد، چهارراه دریا، کوچه 37 شرقی، پلاک 4، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرضیه عصاره را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرضیه عصاره بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

لطفا جهت تماس با مطب از ساعت 3 الی 7 شب تماس گرفته شود.

بیماران محترم:توجه نمایید ساعت تعیین شده به معنی حضور می باشد و زمان ویزیت بستگی به شرایط مطب دارد.

خواهشمندیم صبور باشید.

دکتر مرضیه عصاره
دکتر مرضیه عصاره

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه عصاره را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه عصاره نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه عصاره در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه عصاره چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه عصاره با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه عصاره می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه عصاره کجا است؟
دکترمرضیه عصاره مطب خیابان سعادت آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرضیه عصاره، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه عصاره امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه عصاره در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه عصاره در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه عصاره متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و روان پزشکی کودک و نوجوان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه عصاره چه زمانی است؟
دکتر مرضیه عصاره از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه عصاره در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه عصاره چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مرضیه عصاره رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه عصاره 5 از 5 است.

درباره دکتر مرضیه عصارهدکترمرضیه عصاره dr marziyeh assareh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر مرضیه عصاره در تهران، ابتدای سعادت آباد، چهارراه دریا، کوچه 37 شرقی، پلاک 4، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه عصاره می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188686154 - 09036154640 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه عصاره و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه عصاره هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه عصاره فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه عصاره متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق تخصص روان پزشکی کودک و نوجوان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه عصاره مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.