کد نظام پزشکی

۷۳۱۴۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران،سعادت آباد،پایین تر از میدان کاج،نبش کوچه37،ساختمان پزشکان قدس،طبقه 2 واحد 10

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • ایرانیان
  • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین راستا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

عمل های زیبایی در مطب پذیرفته می شود.

دکتر نسرین راستا
دکتر نسرین راستا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین راستا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین راستا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین راستا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین راستا چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین راستا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین راستا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین راستا کجا است؟
دکتر نسرین راستا 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نسرین راستا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین راستا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین راستا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین راستا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین راستا متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین راستا چه زمانی است؟
دکتر نسرین راستا از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین راستا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین راستا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسرین راستا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین راستا 0 از 5 است.

درباره دکتر نسرین راستادکتر نسرین راستا dr nasrin rasta از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر نسرین راستا در تهران،سعادت آباد،پایین تر از میدان کاج،نبش کوچه37،ساختمان پزشکان قدس،طبقه 2 واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین راستا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188683300,02188687307 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین راستا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین راستا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین راستا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین راستا تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین راستا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.