دکتر مریم السادات بنی هاشمی

دکتر مریم السادات بنی هاشمی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

42437
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان نارمک

آدرس:

تهران ، نارمک ، خیابان فرجام ، نبش میدان صدم ، ساختمان پزشکان نگین ، طبقه دوم ، واحد 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم السادات بنی هاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم السادات بنی هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

نرگس
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

درست نوبت نمی‌دن مطبشون کلی معطلی داره. بچه گرسنه میشه و فضایی برای شیردهی نیست. ضمن اینکه به نظر من تشخیص خوبی نداشتن.

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر بسیار مهربان و خوش اخلاقی هستن

ماهورا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی حاذق و ماهر و بسیار مهربان و خوشرو

مایده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خانم دکتر بسیار صبور و ماهر هستند و ازینکه ایشان را پیدا کردم بسیار راضی ام

هامون
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خيلي با تجربه هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم السادات بنی هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم السادات بنی هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم السادات بنی هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم السادات بنی هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم السادات بنی هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم السادات بنی هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم السادات بنی هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم السادات بنی هاشمی کجا است؟
دکتر مریم السادات بنی هاشمی 1 مطب در مطب خیابان نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم السادات بنی هاشمی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم السادات بنی هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم السادات بنی هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم السادات بنی هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم السادات بنی هاشمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم السادات بنی هاشمی چه زمانی است؟
دکتر مریم السادات بنی هاشمی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم السادات بنی هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم السادات بنی هاشمی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مریم السادات بنی هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم السادات بنی هاشمی 4 از 5 است.

درباره دکتر مریم السادات بنی هاشمیدکتر مریم السادات بنی هاشمی dr maryamosadat bani hashemi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مریم السادات بنی هاشمی در تهران ، نارمک ، خیابان فرجام ، نبش میدان صدم ، ساختمان پزشکان نگین ، طبقه دوم ، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم السادات بنی هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177181966 , 02177181965 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم السادات بنی هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم السادات بنی هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم السادات بنی هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم السادات بنی هاشمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم السادات بنی هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.