دکتر ریحانه مرتضی زاده

دکتر ریحانه مرتضی زاده

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

92866
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات جانبازان شرقی

آدرس:

تهران ، میدان نبوت ،خیابان جانبازان شرقی یا گلبرگ شرقی،نرسیده به خیابان مداعن پلاک 431 ساختمان پزشکان توفیق طبقه 5 واحد 9

تلفن:02177457706

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ریحانه مرتضی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ریحانه مرتضی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی ازشون خوشم اومد واقعا حرفه ای هستن تو کارشون👌🏽

شیوا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام من سومین باری بود که بچه هامو می‌بردم پیش خانوم دکتر خیلی خوش اخلاق و با حوصله هستن و معاینه کودک رو کامل انجام میدم

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر یک فرشته هستند که با دانش و دلسوزی بی نظیرشون باعث بهبود کامل بیماری مضمن پسر من شدند، تا عمر دارم مدیونشون هستم

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا بهترین پزشکی که دیدم! خانم دکتر ریحانه مرتضی زاده ،بسیار با حوصله ، مهربان ،ماهر و دقیق هستند. ایشون بسیار باسواد و با وجدان هستند.

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

علاوه بر طبابت عالیشون خانوم دکتر بسیار با حوصله و خوش اخلاق و مهربونی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ریحانه مرتضی زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ریحانه مرتضی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ریحانه مرتضی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ریحانه مرتضی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ریحانه مرتضی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت ریحانه مرتضی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه مرتضی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ریحانه مرتضی زاده کجا است؟
دکتر ریحانه مرتضی زاده 1 مطب در جانبازان شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ریحانه مرتضی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر ریحانه مرتضی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه مرتضی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ریحانه مرتضی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ریحانه مرتضی زاده متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ریحانه مرتضی زاده چه زمانی است؟
دکتر ریحانه مرتضی زاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه مرتضی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ریحانه مرتضی زاده چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر ریحانه مرتضی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ریحانه مرتضی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر ریحانه مرتضی زادهدکتر ریحانه مرتضی زاده dr reihaneh mortezazadeh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر ریحانه مرتضی زاده در تهران ، میدان نبوت ،خیابان جانبازان شرقی یا گلبرگ شرقی،نرسیده به خیابان مداعن پلاک 431 ساختمان پزشکان توفیق طبقه 5 واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ریحانه مرتضی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177457706 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ریحانه مرتضی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ریحانه مرتضی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ریحانه مرتضی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ریحانه مرتضی زاده متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ریحانه مرتضی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.