دکتر خشایار جبل عاملی

دکتر خشایار جبل عاملی

تخصص ارتوپدی

اصفهان
%۹۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

_ جراح و متخصص بیماری های استخوان ، مفاصل و ستون فقرات

_ تعویض مفاصل ، آرتروسکوپی ، شکستگی ها

کد نظام پزشکی

۵۷۸۴۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر ، روبه رو بانک ملت ، ساختمان زرین ، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خشایار جبل عاملی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خشایار جبل عاملی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۹۰
۹ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
دکتر خشایار جبل عاملی
دکتر خشایار جبل عاملی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خشایار جبل عاملی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خشایار جبل عاملی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خشایار جبل عاملی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خشایار جبل عاملی چقدر است؟
هزینه ویزیت خشایار جبل عاملی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خشایار جبل عاملی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خشایار جبل عاملی کجا است؟
دکتر خشایار جبل عاملی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر خشایار جبل عاملی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر خشایار جبل عاملی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خشایار جبل عاملی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خشایار جبل عاملی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خشایار جبل عاملی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خشایار جبل عاملی چه زمانی است؟
دکتر خشایار جبل عاملی از روز یکشنبه 17 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خشایار جبل عاملی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خشایار جبل عاملی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر خشایار جبل عاملی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خشایار جبل عاملی 5 از 5 است.

درباره دکتر خشایار جبل عاملیدکتر خشایار جبل عاملی dr khashayar jabal ameli از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر خشایار جبل عاملی در اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر ، روبه رو بانک ملت ، ساختمان زرین ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خشایار جبل عاملی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132355409 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خشایار جبل عاملی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خشایار جبل عاملی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خشایار جبل عاملی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خشایار جبل عاملی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خشایار جبل عاملی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.