دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام پورمطرود را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام پورمطرود بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص خوبی دارن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهام پورمطرود
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سعادت آباد
تهران - تهران،سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،ابتدای خیابان نهم،پلاک 1،مجتمع کاج،طبقه همکف،.احد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام پورمطرود را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام پورمطرود نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام پورمطرود در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام پورمطرود چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام پورمطرود با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام پورمطرود می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام پورمطرود کجا است؟
دکتر الهام پورمطرود 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام پورمطرود را ببینید.
+
آیا دکتر الهام پورمطرود امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام پورمطرود در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام پورمطرود در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام پورمطرود متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام پورمطرود چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر الهام پورمطرود تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام پورمطرود در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام پورمطرود چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر الهام پورمطرود رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام پورمطرود 5 از 5 است.
درباره دکتر الهام پورمطرود


دکتر الهام پورمطرود dr elham pourmatroud از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر الهام پورمطرود در تهران،سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،ابتدای خیابان نهم،پلاک 1،مجتمع کاج،طبقه همکف،.احد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام پورمطرود می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122080173 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام پورمطرود و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام پورمطرود هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام پورمطرود فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام پورمطرود متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام پورمطرود مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.