دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو

دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

122367

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار دریا

آدرس:

تهران، شهرك غرب، بلوار دريا، نرسيده به چهارراه پاك نژاد، جنب دارو خانه پرسيان، پلاك ١٦٤، ساختمان ساحل

تلفن:02188089788

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • صدا و سیما
  • ارتش
  • نیروهای مسلح
  • بانک صادرات
  • کارمندان دولت
  • سایر اقشار
  • مجتمع فولاد مبارکه
  • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار دریا
تهران - تهران، شهرك غرب، بلوار دريا، نرسيده به چهارراه پاك نژاد، جنب دارو خانه پرسيان، پلاك ١٦٤، ساختمان ساحل


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو چقدر است؟
هزینه ویزیت ایلناز محمدی کلاسرلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو کجا است؟
دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو 1 مطب در مطب بلوار دریا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو را ببینید.
+
آیا دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو چه زمانی است؟
دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو 0 از 5 است.
درباره دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو


دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو dr ilnaz mohammadi kola sar lou از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو در تهران، شهرك غرب، بلوار دريا، نرسيده به چهارراه پاك نژاد، جنب دارو خانه پرسيان، پلاك ١٦٤، ساختمان ساحل واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188089788 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.