دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرزانه میرقاسمی

دکتر فرزانه میرقاسمی

پزشک عمومی

پوست و مو، زیبایی و تغذیه
تهران

کد نظام پزشکی

87932

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان گیشا

آدرس:

تهران، کوی نصر(گیشا)، نبش خیابان 30، پلاک 225، واحد 11

تلفن:02188271750

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه میرقاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزانه میرقاسمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان گیشا
تهران - تهران، کوی نصر(گیشا)، نبش خیابان 30، پلاک 225، واحد 11


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه میرقاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه میرقاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه میرقاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه میرقاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه میرقاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه میرقاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه میرقاسمی کجا است؟
دکتر فرزانه میرقاسمی 1 مطب در مطب خیابان گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه میرقاسمی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه میرقاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه میرقاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه میرقاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه میرقاسمی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه میرقاسمی چه زمانی است؟
دکتر فرزانه میرقاسمی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه میرقاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه میرقاسمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرزانه میرقاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه میرقاسمی 0 از 5 است.
درباره دکتر فرزانه میرقاسمی


دکتر فرزانه میرقاسمی dr farzaneh mirghasemi از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر فرزانه میرقاسمی در تهران، کوی نصر(گیشا)، نبش خیابان 30، پلاک 225، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه میرقاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188271750 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه میرقاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه میرقاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه میرقاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه میرقاسمی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه میرقاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.