%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۶۲۴۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان گیشا

آدرس:

تهران، کوی نصر(گیشا)، نبش خیابان 30، پلاک 225، واحد 11

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهاب صالح پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهاب صالح پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۹ کاربر)

%۱۰۰
۱۹ کاربر از ۱۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان گیشا
دکتر شهاب صالح پور
دکتر شهاب صالح پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب صالح پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب صالح پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب صالح پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهاب صالح پور چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب صالح پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب صالح پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهاب صالح پور کجا است؟
دکتر شهاب صالح پور 1 مطب در مطب خیابان گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهاب صالح پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهاب صالح پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب صالح پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهاب صالح پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب صالح پور متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب صالح پور چه زمانی است؟
دکتر شهاب صالح پور از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب صالح پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب صالح پور چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر شهاب صالح پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب صالح پور 5 از 5 است.

درباره دکتر شهاب صالح پوردکتر شهاب صالح پور dr shahab salehpour از دکترهای متخصص تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر شهاب صالح پور در تهران، کوی نصر(گیشا)، نبش خیابان 30، پلاک 225، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب صالح پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188271750 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب صالح پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب صالح پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب صالح پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب صالح پور تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب صالح پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.