دکتر سعیده عزیز محمدی

دکتر سعیده عزیز محمدی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

1746
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران،سعادت آبادعلامه جنوبی،خیابان 38 غربی،بن بست یاس،مجتمع پزشکان پاس،طبقه اول،واحد12

تلفن:02122061295

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعیده عزیز محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعیده عزیز محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیررضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مودب و با ارامش و درک بالا

وحید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام بسیار با حوصله و خوش برخورد و با تجربه بودن

مکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیشنهاد می شود البته در مراحل ابتدایی کار هستیم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعیده عزیز محمدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعیده عزیز محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعیده عزیز محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعیده عزیز محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعیده عزیز محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعیده عزیز محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده عزیز محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعیده عزیز محمدی کجا است؟
دکتر سعیده عزیز محمدی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعیده عزیز محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر سعیده عزیز محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده عزیز محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعیده عزیز محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعیده عزیز محمدی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعیده عزیز محمدی چه زمانی است؟
دکتر سعیده عزیز محمدی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده عزیز محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعیده عزیز محمدی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سعیده عزیز محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعیده عزیز محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعیده عزیز محمدیدکتر سعیده عزیز محمدی dr saeideh aziz mohammadi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سعیده عزیز محمدی در تهران،سعادت آبادعلامه جنوبی،خیابان 38 غربی،بن بست یاس،مجتمع پزشکان پاس،طبقه اول،واحد12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعیده عزیز محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122061295 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعیده عزیز محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعیده عزیز محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعیده عزیز محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعیده عزیز محمدی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعیده عزیز محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.