%89
پیشنهاد(از 17 کاربر)

کد نظام پزشکی

90819

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان ، خیابان بزرگمهر ، ابتدای هشت بهشت ، ساختمان سروش ، طبقه سوم

تلفن:03132666279

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهشید کاویانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهشید کاویانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%89
15 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
دکتر مهشید کاویانی
دکتر مهشید کاویانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهشید کاویانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهشید کاویانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهشید کاویانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهشید کاویانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهشید کاویانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید کاویانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهشید کاویانی کجا است؟
دکترمهشید کاویانی مطب خیابان بزرگمهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهشید کاویانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهشید کاویانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید کاویانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهشید کاویانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهشید کاویانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهشید کاویانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهشید کاویانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید کاویانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهشید کاویانی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر مهشید کاویانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهشید کاویانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهشید کاویانیدکترمهشید کاویانی dr mahshid kaviani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر مهشید کاویانی در اصفهان ، خیابان بزرگمهر ، ابتدای هشت بهشت ، ساختمان سروش ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهشید کاویانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132666279 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهشید کاویانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهشید کاویانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهشید کاویانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهشید کاویانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهشید کاویانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.