%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان پروستات و روش جراحی آن از طریق مجرای ادرار( تی یو آر پروستات)، درمان سنگهای حالب و مثانه بروش آندوسکوپیک و انواع جراحیهای سیستم ادراری تناسلی

در مطب سیستوسکوپی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان میلاد اصفهان، مرکز جراحی میلاد، بیمارستان صدوقی، درمانگاه شهدا، درمانگاه ابوالعباس و درمانگاه بیمارستان حجتیه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان ، خیابان بزرگمهر ، روبه روی بیمارستان صدوقی ، ساختمان میرداماد ، طبقه دوم

تلفن:03132652781

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد آذرنوش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد آذرنوش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ابولفضل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام. شنیدم بهترین دکتر هستند.

زری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد عالی و مشکل من جراحی بود که ایشون انجام نمیدادن اما راهنمایی کردن دلسوزانه

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار صبور و باحوصله و حاذق هستند .در یک کلمه بااخلاق هستن

سید حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی هم از لحاظ طبابت هم از اخلاق

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد آذرنوشسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد آذرنوش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد آذرنوش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد آذرنوش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد آذرنوش چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد آذرنوش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد آذرنوش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد آذرنوش کجا است؟
دکتر فرهاد آذرنوش 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد آذرنوش را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد آذرنوش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد آذرنوش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد آذرنوش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد آذرنوش متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد آذرنوش چه زمانی است؟
دکتر فرهاد آذرنوش از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد آذرنوش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد آذرنوش چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر فرهاد آذرنوش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد آذرنوش 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد آذرنوشدکتر فرهاد آذرنوش dr farhad azarnoosh از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر فرهاد آذرنوش در اصفهان ، خیابان بزرگمهر ، روبه روی بیمارستان صدوقی ، ساختمان میرداماد ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد آذرنوش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132652781 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد آذرنوش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد آذرنوش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد آذرنوش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد آذرنوش متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد آذرنوش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.