%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، نبش 188 غربی( ریحانچی) پلاک 1 ساختمان امید

تلفن:02177742203

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین محبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین محبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نیکان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک با حوصله، آرام و خوش برخوردی هستن. برخورد پرسنل و جو مطب واقعاً برای یک مادر مضطرب و نگران با بچه‌ی بیقرار آرام بخش و تسکین دهنده بود. همه‌ی افراد با درک بالا و همدلی کمکم کردن که کودک ترسیده و ناآرامم رو آروم کنم تا بتونن ازش نوار مغز بگیرن. علیرغم اینکه پسرم خیلی بیقراری کرد و جو مطب رو بهم ریخت، همه خیلی متین و فهیم همکاری و تحمل کردن. تجویز پزشک هم تا الان برای پسرم خیلی کمک کننده و مثمر ثمر بوده. از دکتر بینهایت سپاسگزارم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین محبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین محبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین محبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین محبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین محبی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین محبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین محبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین محبی کجا است؟
دکتر حسین محبی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین محبی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین محبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین محبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین محبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین محبی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین محبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین محبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین محبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین محبی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسین محبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین محبی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین محبیدکتر حسین محبی dr hossein mohebbi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر حسین محبی در تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، نبش 188 غربی( ریحانچی) پلاک 1 ساختمان امید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین محبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177742203 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین محبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین محبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین محبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین محبی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین محبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.