دکتر محمد تقی داوودی

دکتر محمد تقی داوودی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

83989

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران،تهرانپارس،بین فلکه دوم وسوم،نبش 188 غربی،ساختمان پزشکان 324،طبقه دوم

تلفن:02176703818

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد تقی داوودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد تقی داوودیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد تقی داوودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد تقی داوودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد تقی داوودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد تقی داوودی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد تقی داوودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تقی داوودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد تقی داوودی کجا است؟
دکتر محمد تقی داوودی 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد تقی داوودی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد تقی داوودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تقی داوودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد تقی داوودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد تقی داوودی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد تقی داوودی چه زمانی است؟
دکتر محمد تقی داوودی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تقی داوودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد تقی داوودی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد تقی داوودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد تقی داوودی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد تقی داوودیدکتر محمد تقی داوودی dr mohammad taghi davodi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر محمد تقی داوودی در تهران،تهرانپارس،بین فلکه دوم وسوم،نبش 188 غربی،ساختمان پزشکان 324،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد تقی داوودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02176703818 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد تقی داوودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد تقی داوودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد تقی داوودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد تقی داوودی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد تقی داوودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.