دکتر سیامک سعید ارشادی

دکتر سیامک سعید ارشادی

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

27462

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران،تهرانپارس،نرسیده به فلکه سوم،خیابان 188 غربی،ریحانچی،پلاک 1

تلفن:02177721394

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیامک سعید ارشادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیامک سعید ارشادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیامک سعید ارشادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیامک سعید ارشادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیامک سعید ارشادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیامک سعید ارشادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیامک سعید ارشادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک سعید ارشادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیامک سعید ارشادی کجا است؟
دکتر سیامک سعید ارشادی 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیامک سعید ارشادی را ببینید.
+
آیا دکتر سیامک سعید ارشادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک سعید ارشادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیامک سعید ارشادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیامک سعید ارشادی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیامک سعید ارشادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیامک سعید ارشادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک سعید ارشادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیامک سعید ارشادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سیامک سعید ارشادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیامک سعید ارشادی 0 از 5 است.

درباره دکتر سیامک سعید ارشادیدکتر سیامک سعید ارشادی dr siyamak saeed ershadi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر سیامک سعید ارشادی در تهران،تهرانپارس،نرسیده به فلکه سوم،خیابان 188 غربی،ریحانچی،پلاک 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیامک سعید ارشادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177721394 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیامک سعید ارشادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیامک سعید ارشادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیامک سعید ارشادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیامک سعید ارشادی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیامک سعید ارشادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.