دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علی رادمان

دکتر علی رادمان

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

63050

درباره‌پزشک

پوست ، مو و زیبایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب رسالت

آدرس:

تهران ، رسالت ، جنب مترو جانبازان ( مترو گلبرگ ) ، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد ، پلاک 1395 ، واحد 10

تلفن:02177181366

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی رادمان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی رادمان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب رسالت
تهران - تهران ، رسالت ، جنب مترو جانبازان ( مترو گلبرگ ) ، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد ، پلاک 1395 ، واحد 10


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی رادمان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی رادمان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی رادمان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی رادمان چقدر است؟
هزینه ویزیت علی رادمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رادمان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی رادمان کجا است؟
دکتر علی رادمان 1 مطب در مطب رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی رادمان را ببینید.
+
آیا دکتر علی رادمان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی رادمان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی رادمان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی رادمان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی رادمان چه زمانی است؟
دکتر علی رادمان از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رادمان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی رادمان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی رادمان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی رادمان 0 از 5 است.
درباره دکتر علی رادمان


دکتر علی رادمان dr ali radman از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر علی رادمان در تهران ، رسالت ، جنب مترو جانبازان ( مترو گلبرگ ) ، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد ، پلاک 1395 ، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی رادمان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177181366 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی رادمان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی رادمان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی رادمان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی رادمان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی رادمان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.