دکتر مجید ربانی

دکتر مجید ربانی

تخصص قلب و عروق

اصفهان
%98
پیشنهاد(از 46 کاربر)

کد نظام پزشکی

58087

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شریف واقفی

آدرس:

اصفهان ، خیابان شریف واقفی ، چهارراه ابوالحسن ، نبش خیابان گلزار ، ساختمان پزشکی پاراتیکا

تلفن:03132665399

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک کشاورزی
 • بانک سپه
 • بانک تجارت
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • صدا و سیما
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید ربانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید ربانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 46 کاربر)

%98
45 کاربر از 46 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  21 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریف واقفی
ملاحظات

🔴*تذکر مهم* زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

 

دکتر مجید ربانی
دکتر مجید ربانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید ربانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید ربانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید ربانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید ربانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید ربانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید ربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید ربانی کجا است؟
دکترمجید ربانی مطب خیابان شریف واقفی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید ربانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید ربانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید ربانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید ربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید ربانی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید ربانی چه زمانی است؟
دکتر مجید ربانی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید ربانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید ربانی چقدر است؟
تا کنون 46 نفر به دکتر مجید ربانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید ربانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید ربانیدکترمجید ربانی dr majid rabbani از دکترهای متخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر مجید ربانی در اصفهان ، خیابان شریف واقفی ، چهارراه ابوالحسن ، نبش خیابان گلزار ، ساختمان پزشکی پاراتیکا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید ربانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132665399 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید ربانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید ربانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید ربانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید ربانی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید ربانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.