دکتر سیده میترا کاظمی پور

دکتر سیده میترا کاظمی پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

88991
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده میترا کاظمی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده میترا کاظمی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی مهربون و خوش برخورد و حرفه ای

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده میترا کاظمی پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده میترا کاظمی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده میترا کاظمی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده میترا کاظمی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده میترا کاظمی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده میترا کاظمی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده میترا کاظمی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده میترا کاظمی پور کجا است؟
دکتر سیده میترا کاظمی پور 1 مطب در مطب درمانگاه ترنج دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده میترا کاظمی پور را ببینید.
+
آیا دکتر سیده میترا کاظمی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده میترا کاظمی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده میترا کاظمی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده میترا کاظمی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده میترا کاظمی پور چه زمانی است؟
دکتر سیده میترا کاظمی پور از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده میترا کاظمی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده میترا کاظمی پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سیده میترا کاظمی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده میترا کاظمی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده میترا کاظمی پوردکتر سیده میترا کاظمی پور dr seyyedeh mitra kazemipor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سیده میترا کاظمی پور در تهران ، فلکه دوم تهرانپارس ، ابتدای جشنواره ، ساختمان پزشکان ابن سینا ، طبقه 3 ، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده میترا کاظمی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177732690 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده میترا کاظمی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده میترا کاظمی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده میترا کاظمی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده میترا کاظمی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده میترا کاظمی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.