مسعود جعفرزاده

مسعود جعفرزاده

کارشناس بینایی سنجی

تهران

کد نظام پزشکی

ب-1117

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی که در مطب پذیرفته می شود:

درمان های سردرد چشمی

درمان تنبلی چشم کودکان

تجویز لنزهای طبی و رنگی با تستر

ساخت دقیق عینک های طبی زیر نظر متخصص اپتیک

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس بینایی سنجی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم ، ابتدای خیابان 188 شرقی ، داخل کوچه داروخانه مینا ، پلاک 12 ، طبقه 3

تلفن:02177722334

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مسعود جعفرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مسعود جعفرزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مسعود جعفرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود جعفرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مسعود جعفرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مسعود جعفرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود جعفرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مسعود جعفرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مسعود جعفرزاده کجا است؟
دکتر مسعود جعفرزاده 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مسعود جعفرزاده را ببینید.
+
آیا مسعود جعفرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود جعفرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مسعود جعفرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود جعفرزاده متخصص بینایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مسعود جعفرزاده چه زمانی است؟
دکتر مسعود جعفرزاده از روز پنجشنبه 13 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مسعود جعفرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مسعود جعفرزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مسعود جعفرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی مسعود جعفرزاده 0 از 5 است.

درباره مسعود جعفرزادهدکتر مسعود جعفرزاده masoud jafarzadeh از دکترهای متخصص بینایی سنجی تهران هستند. مطب مسعود جعفرزاده در تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم ، ابتدای خیابان 188 شرقی ، داخل کوچه داروخانه مینا ، پلاک 12 ، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مسعود جعفرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177722334 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مسعود جعفرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مسعود جعفرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مسعود جعفرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مسعود جعفرزاده متخصص بینایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بینایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مسعود جعفرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.