دکتر سیما مظفر جلالی

دکتر سیما مظفر جلالی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ زیبایی و لیزر
تهران

کد نظام پزشکی

58297
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان لاله

بیمارستان بهمن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان گیشا

آدرس:

تهران، کوی نصر(گیشا)، بین خیابان 12 و 14، ساختمان خاتم، طبقه 3، واحد 1

تلفن:02188263428

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیما مظفر جلالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیما مظفر جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اولا بسیاردکتر باتجربه و خوش اخلاقی هستند و همچنین بنده قبل ازاینکه به ایشون مراجعه کنم ،به چند دکتر دیگه هم مراجعه کرده بودم و متاسفانه نتیجه ای نگرفته بودم ،ولی ایشون باتجویز داروهایی که هیچ کدام از پزشکان قبلی تجویز نکرده بودند، مشکل بنده رو تشخیص دادند، بسیارراضی هستم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیما مظفر جلالیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیما مظفر جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیما مظفر جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیما مظفر جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیما مظفر جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیما مظفر جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیما مظفر جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیما مظفر جلالی کجا است؟
دکتر سیما مظفر جلالی 1 مطب در مطب خیابان گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیما مظفر جلالی را ببینید.
+
آیا دکتر سیما مظفر جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیما مظفر جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیما مظفر جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیما مظفر جلالی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیما مظفر جلالی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیما مظفر جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیما مظفر جلالی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سیما مظفر جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیما مظفر جلالی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیما مظفر جلالیدکتر سیما مظفر جلالی dr sima mozafar jalali از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سیما مظفر جلالی در تهران، کوی نصر(گیشا)، بین خیابان 12 و 14، ساختمان خاتم، طبقه 3، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیما مظفر جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188263428 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیما مظفر جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیما مظفر جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیما مظفر جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیما مظفر جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.