دکتر محمدحسین فاتحی

دکتر محمدحسین فاتحی

تخصص داخلی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن گوارش و کبد ایران

دارای بورد تخصصی

متخصص داخلی ، گوارش ، ریه ، قلب ، کلیه ، روماتیسم ، تیروئید و دیابت

آندوسکپی ، اسپیرومتری و نوار قلب

کد نظام پزشکی

62529

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شریف واقفی

آدرس:

اصفهان ، بزرگمهر ، شریف واقفی ، چهارراه ابوالحسن ، ابتدای گلزار ، مجتمع پزشکی پاراتیکا ، طبقه سوم ، واحد 10

تلفن:03132665395

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین فاتحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین فاتحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریف واقفی
دکتر محمدحسین فاتحی
دکتر محمدحسین فاتحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین فاتحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین فاتحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین فاتحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین فاتحی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین فاتحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین فاتحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین فاتحی کجا است؟
دکترمحمدحسین فاتحی مطب خیابان شریف واقفی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین فاتحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین فاتحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین فاتحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین فاتحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین فاتحی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین فاتحی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین فاتحی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین فاتحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین فاتحی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر محمدحسین فاتحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین فاتحی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین فاتحیدکترمحمدحسین فاتحی dr mohammadhosein fatehi از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر محمدحسین فاتحی در اصفهان ، بزرگمهر ، شریف واقفی ، چهارراه ابوالحسن ، ابتدای گلزار ، مجتمع پزشکی پاراتیکا ، طبقه سوم ، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین فاتحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132665395 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین فاتحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین فاتحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین فاتحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین فاتحی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین فاتحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.