دکتر خلیل صداقت پیشه

دکتر خلیل صداقت پیشه

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

22283
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران پارس ،بین فلکه دوم و سوم، خیابان ١٨٨ شرقى، پلاک ١٢٢

تلفن:02177879297

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خلیل صداقت پیشه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خلیل صداقت پیشه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عذرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر صداقت پیشه خیلی خوب توضیح میدادن

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر کاملا حرفه‌ای به شما گوش می‌دهد بعد مورد را بررسی میکند و دارو تجویز میکند. دکتر به پول فکر نمیکند

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر صداقت پیشه اول به حرفهای بنده گوش دادن و خودشون چندتا سوال پرسیدن و دارو ها را ابتدا با دوز کم و معمولی تجویز کردن برای جوش صورت و در ادامه نیز آزمایش نوشتند برای تشخیص دقیق تر. باسپاس

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خلیل صداقت پیشهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خلیل صداقت پیشه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خلیل صداقت پیشه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خلیل صداقت پیشه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خلیل صداقت پیشه چقدر است؟
هزینه ویزیت خلیل صداقت پیشه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل صداقت پیشه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خلیل صداقت پیشه کجا است؟
دکتر خلیل صداقت پیشه 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خلیل صداقت پیشه را ببینید.
+
آیا دکتر خلیل صداقت پیشه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل صداقت پیشه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خلیل صداقت پیشه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خلیل صداقت پیشه متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خلیل صداقت پیشه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر خلیل صداقت پیشه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل صداقت پیشه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خلیل صداقت پیشه چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر خلیل صداقت پیشه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خلیل صداقت پیشه 5 از 5 است.

درباره دکتر خلیل صداقت پیشهدکتر خلیل صداقت پیشه dr khalil sedaghat pishe از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر خلیل صداقت پیشه در تهران پارس ،بین فلکه دوم و سوم، خیابان ١٨٨ شرقى، پلاک ١٢٢ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خلیل صداقت پیشه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177879297 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خلیل صداقت پیشه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خلیل صداقت پیشه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خلیل صداقت پیشه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خلیل صداقت پیشه متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خلیل صداقت پیشه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.