%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم ، جنب داروخانه مینا ، کوچه 188 شرقی ( شهید رضا رحمانی ) ، پلاک 114 ، طبقه 4 ، واحد 8

تلفن:02177706105

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرضا عباسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرضا عباسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار بسیار بسیار عاااااااااالی هستند.

آدرینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستند ولی انتظار مراجعه کننده این است که هنگامی که وقت اینترنتی گرفته است و نیم ساعت قبل از وقت حاضر شده ۲ساعت در صف انتظار نباشد...به دوستان پیشنهاد میکنم حضوری وقت بگیرند چون ارزشی برای وقت اینترنتی قائل نیستند.

فریدون
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فقط مي توانم بگويم عالي بودند.

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی بودن البته من چون دفعه اولم بود پیش ایشون میرفتم و تنها یک روز از طبابت ایشون میگذره فعلا در مورد کار و حرفه ایشون نظر خاصی ندارم.

مصطفی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فکر میکنم پزشک حاذقی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالرضا عباسیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرضا عباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرضا عباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا عباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا عباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرضا عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرضا عباسی کجا است؟
دکتر عبدالرضا عباسی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرضا عباسی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرضا عباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرضا عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرضا عباسی متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرضا عباسی چه زمانی است؟
دکتر عبدالرضا عباسی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا عباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرضا عباسی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر عبدالرضا عباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرضا عباسی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرضا عباسیدکتر عبدالرضا عباسی dr abolreza abbasi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر عبدالرضا عباسی در تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم ، جنب داروخانه مینا ، کوچه 188 شرقی ( شهید رضا رحمانی ) ، پلاک 114 ، طبقه 4 ، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرضا عباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177706105 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرضا عباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرضا عباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرضا عباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرضا عباسی متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرضا عباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.