دکتر زهرا کریمی

دکتر زهرا کریمی

کد نظام پزشکی: 64801
4 (5 نظر)
٪80 پیشنهاد کاربران
110 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر زهرا کریمی

مطب تهرانپارس
آدرس: تهران - تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، کوچه رحمانی (188 شرقی)، ساختمان پزشکان 109، طبقه چهارم
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 17:30

آدرس مطب دکتر زهرا کریمی

مطب تهرانپارس
آدرس:
تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، کوچه رحمانی (188 شرقی)، ساختمان پزشکان 109، طبقه چهارم
تلفن:

نظرات درباره دکتر زهرا کریمی

4
از 5 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%80
پیشنهاد کاربران
نفس(1402/12/19)
نوبت دهی مطب
(1402/12/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی
صدیقه(1402/11/01)
نوبت دهی مطب
(1402/11/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
باسلام و احترام دکتر صبور و بااخلاقی هستند.تشخیصشون هم خوبه
اکرم(1402/06/08)
(1402/06/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر مهربون و خوبی هستند
زینب خاتون(1402/02/19)
نوبت دهی مطب
(1402/02/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
فعلاً در حال معالجه و تأثیر دارو.

سوالات متداول راجع به دکتر زهرا کریمی

چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا کریمی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر زهرا کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر زهرا کریمی کجا است؟
دکتر زهرا کریمی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا کریمی را ببینید.
آیا دکتر زهرا کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر زهرا کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا کریمی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا کریمی چه زمانی است؟
دکتر زهرا کریمی از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا کریمی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر زهرا کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا کریمی 4 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر زهرا کریمیدکتر زهرا کریمی dr zahra karimi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر زهرا کریمی در تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، کوچه رحمانی (188 شرقی)، ساختمان پزشکان 109، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177872019 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا کریمی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.