%۹۶
پیشنهاد(از ۴۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۰۷۴۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی زانو

اطلاعات مطب چهارراه پلیس

آدرس:

اصفهان ، چهارراه پلیس ، توحید میانی ، کوچه بهار 13 ، ساختمان آریانا ، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی مویدفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی مویدفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۵ کاربر)

%۹۶
۴۳ کاربر از ۴۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه پلیس
ملاحظات

دکتر فقط در تخصص جراحی زانو و درمان زانو مریض پذیرش میکنند

دکتر مهدی مویدفر
دکتر مهدی مویدفر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی مویدفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی مویدفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی مویدفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی مویدفر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی مویدفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مویدفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی مویدفر کجا است؟
دکتر مهدی مویدفر 1 مطب در مطب چهارراه پلیس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی مویدفر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی مویدفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مویدفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی مویدفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی مویدفر متخصص ارتوپدی و جراحی زانو هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی مویدفر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی مویدفر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مویدفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی مویدفر چقدر است؟
تا کنون 45 نفر به دکتر مهدی مویدفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی مویدفر 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی مویدفردکتر مهدی مویدفر dr mehdi moayedfar از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر مهدی مویدفر در اصفهان ، چهارراه پلیس ، توحید میانی ، کوچه بهار 13 ، ساختمان آریانا ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی مویدفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131315871,03131315870 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی مویدفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی مویدفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی مویدفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی مویدفر تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی مویدفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.