دکتر محمدعلی مشگلانی

دکتر محمدعلی مشگلانی

فلوشیپ جراحی زانو

تخصص ارتوپدی

اصفهان

کد نظام پزشکی

104932
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی زانو
 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی شرقی

آدرس:

اصفهان، خیابان شریعتی شرقی، بن بست نوید 2(روبروی اورژانس بیمارستان شریعتی)، ساختمان نوید 2، طبقه 3

تلفن:03131315820

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدعلی مشگلانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی مشگلانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نازیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص عالی

گلسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیاااااااار عالی. باحوصله باشخصیت مهربان گوش شنوا برای بیمااااار

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر صبور و با تجربه بودن

جواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی ، از همه نظر بیست

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک خوب و کار بلدی هستند و با حوصله و دقت به حرف های بیمار گوش داده و معاینه دقیق انجام میدهند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدعلی مشگلانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی مشگلانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی مشگلانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی مشگلانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی مشگلانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی مشگلانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی مشگلانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی مشگلانی کجا است؟
دکتر محمدعلی مشگلانی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدعلی مشگلانی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی مشگلانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی مشگلانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی مشگلانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی مشگلانی متخصص جراحی زانو و ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی مشگلانی چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی مشگلانی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی مشگلانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی مشگلانی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمدعلی مشگلانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی مشگلانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی مشگلانیدکتر محمدعلی مشگلانی dr mohammad ali moshgelani از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر محمدعلی مشگلانی در اصفهان، خیابان شریعتی شرقی، بن بست نوید 2(روبروی اورژانس بیمارستان شریعتی)، ساختمان نوید 2، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی مشگلانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131315820 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی مشگلانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی مشگلانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی مشگلانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی مشگلانی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی مشگلانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.